Ont-wikkelen in gedrag
In deze training gaan we in de op eigen communicatie aan de hand van een communicatiemodel. Welke invloed heb ik op communicatie en daarmee op gedrag.
Doordat we bezig zijn met onze eigen rol worden we ons bewust van de onbewuste patronen en kunnen we ongewenste patronen doorbreken.
Dit doen we door een wel overwogen keuze te maken voor een rol die tot het gewenste resultaat leidt. Het hebben van een keuze betekend dat we ons gedrag kunnen kiezen en daarmee flexibel kunnen zijn. Mensen die flexibel zijn hebben meerdere oplossingsmogelijkheden.
Verder kijken we in de training naar betekenis van gedrag, we reiken handvatten aan om anders om te kunnen gaan met gedrag. Tevens kijken we na hoe we grip kunnen krijgen op eigen onrust.
Wat zie ik aan gedrag en wat zou de positieve intentie van de ander kunnen zijn.
De onderdelen uit deze training zijn BKK geregistreerd.
Doelen:
- De cursist heeft kennis van de op NLP gebasseerde theorie over communcatie
- De cursist weet hoe verschillende communicatiestijlen binnen een team kunnen worden ingezet
- De cursist kan reflecteren op zijn/haar eigen manier van communiceren
- De cursist herkent groepsgedrag en het gedrag van individuen binnen een groep
- De cursist kan reflecteren op zijn/haar eigen gedrag
- Bewust worden + keuze = flexibiliteit.
Locatie: Op eigen locatie of in nader overleg met u.
Kosten: In overleg wordt er vrijblijvend voor u een offerte opgemaakt.
Studiebelasting: 10 uur per week
Klik hier om u aan te melden voor deze training
algemene voorwaarden voorwaarden trainingen